top of page

Fan Group

Public·13 members
Jose Nelson
Jose Nelson

FAME MAM: II Konferencja [PORTABLE]The ACC Hall of Champions opened on March 2, 2011, next to the Greensboro Coliseum arena, making the ACC the second college sports conference to have a hall of fame after the Southern Conference.[16][note 2]
FAME MAM: II Konferencja3 lutego odbędzie się 17 gala walk FAME MMA, ale już w środę, 4 stycznia, odbyła się pierwsza konferencja, na której zebrali się wszyscy uczestnicy tego wydarzenia. Wśród nich znalazł się m.in. Sebastian Fabijański, który zadebiutuje w oktagonie i będzie walczył z raperem - Wac Toją.


W niedzielę późnym popołudniem odbyła się druga konferencja przed dziewiątą galą Fame MMA. Odbędzie się ona już 6 marca i zobaczymy w niej kilka osób związanych ze sceną muzyczną: Rybę, Kubańczyka, Popka oraz Kizo. Na początek konferencji Wojtek Gola oraz Boxdel ujawnili więcej szczegółów dotyczących nowego dziecka Fame MMA: Hype powered by Fame.


Pierwsza konferencja HIGH League 2 nie przyniosła spektakularnych emocji. Jak będzie w przypadku drugiej? Jesteśmy przekonani, że będzie gorąco - w końcu walki zbliżają się wielkimi krokami! Poznaj szczegóły - kiedy i gdzie odbędzie się konferencja?


Nie da się ukryć, że FAME MMA zapoczątkowało owocny okres freak fighterskich walk pośród celebrytów. Te z prędkością światła zyskały na sławie, a śladami najpopularniejszej gali, poszły wszystkie kolejne - w tym gala Malika Montany - HIGH League 2! Ta odniosła spory sukces, a włodarze niewiele się zastanawiając, poszli za ciosem i tym sposobem czekamy już na drugą galę, która odbędzie się już w lutym! Jednak zanim do niej dojdzie przed nami jeszcze popularne rundki oraz druga konferencja!


II konferencja prasowa przed galą HIGH League 4 przyniosła nam ostrą wymianę zdań na linii: Macias White Widow vs Josef Bratan. Raperzy w pewnym momencie ruszyli w swoją stronę. Musiała interweniować ochrona! 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page